Академия за Магически Същества Старлин!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия за Магически Същества Старлин!

Това е академията за маг.същества!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Изпращане на писма

Go down 
+6
Allexandra Harrison
Alexx
Натали Фейс
Съни Уенчестър
Даниела
Поща
10 posters
АвторСъобщение
Поща

Поща


Брой мнения : 2
Join date : 02.08.2011

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Изпращане на писма   Изпращане на писма EmptyВто Авг 02 2011, 11:54

Тук ще пишете своите писма до семействата ви, приятелите ви, роднините ви!
Върнете се в началото Go down
Даниела

Даниела


Брой мнения : 261
Join date : 01.08.2011

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпращане на писма   Изпращане на писма EmptyВто Авг 02 2011, 18:42

Писмо до Алекс

Скъпа Алекс мен повече няма да ми видиш,защото ще съм мъртва.Благодаря ти и покажи писмото на другите!Благодаря ти за всичко!
Върнете се в началото Go down
Даниела

Даниела


Брой мнения : 261
Join date : 01.08.2011

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпращане на писма   Изпращане на писма EmptyВто Авг 02 2011, 21:08

До:Боби
От:Ева
Часът е 20:05
Здравей Боби не знам дали ме търсите явно не.Но получих инфаркт от нещата,които ми се случиха и да,ако ме намерите ще освободите душата ми.Е много те обичам и Благодаря ти за всичко.
Върнете се в началото Go down
Съни Уенчестър

Съни Уенчестър


Брой мнения : 363
Join date : 01.08.2011
Age : 27
Местожителство : Остров Чежду, Южна Корея//Варна//

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпращане на писма   Изпращане на писма EmptyЧет Авг 04 2011, 13:35

От: Съни Уенчестър
До: Лора Уенчестър
Писмото: Скъпа мамо, имам намерение да се прибера вкъщи! Тръгвам днес преди часовете. Грижи се добре за Сиел докато дойда. Ще тръгвам към Старлин в Четвъртък вечерта, понеже в Петък имам часове! Идвам си за няколко дена понеже имам нуждата да се успокоя, а и кръвното ми не е в ред!
С много целувки: Зара ;3

П.П - И да направиш курабийки с шоколад! ^.^


Последната промяна е направена от Съни Уенчестър на Вто Яну 10 2012, 19:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Натали Фейс

Натали Фейс


Брой мнения : 240
Join date : 01.08.2011

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпращане на писма   Изпращане на писма EmptyСъб Авг 06 2011, 05:23

От: Натали Фейс
До: Алекстандра Харисън
Дата: 6 Август, Събота
Час: 06:15, сутринта

Алекс мила, скъпо мое пухче!

Днес заминавам на екскурзия! Вечерта ще се върна за съжаление. Ще се видим за кратко вечерта защото ще заминаваш за СФ за 1 седмица! Мноооооооого ще ми липсваш! Ама прекалено много! И да се върнеш най-скоро! Нали знаеш МНОГО СИ ТЕ ОБИЧКАМ!!!

С целувки от твоето вечно пухче и най-добра приятелка Нати! Crying or Very sad Sad
Върнете се в началото Go down
Alexx

Alexx


Брой мнения : 34
Join date : 03.08.2011
Age : 31

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпращане на писма   Изпращане на писма EmptyСъб Авг 06 2011, 20:23

От;Alexx
За;Алекстандра Харисън
Скъпа,Алекс ..Оказа се,че в неделя заминавам на почивка в София и няма да можем да си пишем..До 1 септември ;[[..Ако не и до 10 ;ss..Ще си взема лап-топа,но може и да нямам и-нет ;xx..Така,че се надявам да седнеш сутринта на скайп и да си пишем,защото както ти казах заминавам в София в 23:52 ..
Чао и вечни поздрави,от твоя сладкиш ;*..
Върнете се в началото Go down
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпращане на писма   Изпращане на писма EmptyСъб Авг 06 2011, 23:48

От: Александра Харисън
До:Натали Фейс
Час и дата: 7.08.2011г. 00:33

Скъпа Нат приятелко моя!
Нати пухинко мое след няколко часа заминавам за 1 седмица ти ще ми липсваш ужасно много колкото и да не ти се вярва ти си ми най-добрата приятелка.Изнинявай,че те разочоровах в скайп.Не знам защо не ми пишеш,но съм сигурна,че вината е в мен.Извинявай!Моля те прости ми,че те разочоровах.Сигусрно си си мислила,че съм напълно различна,а не тази в представите ти.Моля те не ме забравяй! Crying or Very sad аз знам със сигурност,че няма!Много те обичам.За много кратко време станахме най-добри приятелки и се радвам,че това си точно ти наистина сладка.Благодаря ти,че днеска се сети да ми пишеш писмо ти си единствената,която се сети да ми пише после и Габи ми писа,но тя ми писа,защото ме нямаше в скайп.Тя е голяма сладурана заслужава си да се запознаеш с нея.Мило мое пухинко още веднъж съжалявам,че съм те разочоровала и като се върна първо на теб ще пиша така да знаеш!Приятелка завинаги ще останеш в сърцето ми!Дори и вече да не сме приятелки ти за мен винаги ще си бъдеш МОЕТО СЛАДКО ПУХИ,което ми стана най-добрата приятелка без да я интересува,че съм толкова ужасна и , че съм толкоз ужасен човек.ОБИЧАМ ТЕ!!!Твойто пухии целувки и хиляди прегрътки за тебе сладка! I love you
Върнете се в началото Go down
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпращане на писма   Изпращане на писма EmptyНед Авг 07 2011, 07:22

От:Александра Харисън
До:Натали Фейс
Час и дата:7.08.2011г.

Мила Нат,
Скъпа Натали в 9:30 аз тръгвам!Още е рано за това реших да ти пиша тези редове.Тази нощ сънувах как си пишем ЛС-та тук във форума и се караме за непомня какво.Беше много гадно да се караме след като ми каза,че си си полжелала никога да не се скарваш с мен.От този съм ми стана кофти.Дано никога повече не се повтори.Мила Нат пухинко ще замина за 1 седмица както знаеш и наистина много ще ми липсваш.Седнах сега с надеждата да те видя някъде,но не знам къде си. Crying or Very sad Уфф вече ми липсваш и искам да се прибирам,ала аз още не съм заминала.Много ще ми липсваш повярвай ми.Моля те не ме забравяй! Crying or Very sad Sad Твойто Алексче Харисън много целувки и хиляди прегръдки ОбИчАм Те!!!
Върнете се в началото Go down
Натали Фейс

Натали Фейс


Брой мнения : 240
Join date : 01.08.2011

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпращане на писма   Изпращане на писма EmptyНед Авг 07 2011, 07:25

Allexandra Harrison написа:
От:Александра Харисън
До:Натали Фейс
Час и дата:7.08.2011г.

Мила Нат,
Скъпа Натали в 9:30 аз тръгвам!Още е рано за това реших да ти пиша тези редове.Тази нощ сънувах как си пишем ЛС-та тук във форума и се караме за непомня какво.Беше много гадно да се караме след като ми каза,че си си полжелала никога да не се скарваш с мен.От този съм ми стана кофти.Дано никога повече не се повтори.Мила Нат пухинко ще замина за 1 седмица както знаеш и наистина много ще ми липсваш.Седнах сега с надеждата да те видя някъде,но не знам къде си. Crying or Very sad Уфф вече ми липсваш и искам да се прибирам,ала аз още не съм заминала.Много ще ми липсваш повярвай ми.Моля те не ме забравяй! Crying or Very sad Sad Твойто Алексче Харисън много целувки и хиляди прегръдки ОбИчАм Те!!!


И аз те ОБИЧАМ г - це Харисън!
Върнете се в началото Go down
Alexx

Alexx


Брой мнения : 34
Join date : 03.08.2011
Age : 31

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпращане на писма   Изпращане на писма EmptyПон Авг 15 2011, 08:52

От: Alexx
До:Алекстандра Харисън
Час и дата:15.08.11 г. 09:52 ч.

Скъпа Алекс,искам да ти чиститя именния ден [за в реала] ..И да знаеш,че като влезнеш в скайп..Ще ти поискам снимки,на който си усмихната..А ти си мислеше,че никой няма да се сети,че имаш ли?Хах,че как няма да се сетя?Макар и да си с 6 години по-голяма от мен,станахме приятелки : ))..Искам да си искараш весело,и да си все така усмихната ;**..Приятно прекарване,Алекс [Мими] <33 ..
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпращане на писма   Изпращане на писма EmptyПон Авг 22 2011, 15:32

От:Саманта
До:Алекс Редбърд

Здравей сестричке искам да ти кажа,че ще се самоубия,защото тук никой не ме харесва.И винаги ще помня какво съм правила на приятелите и ще накарам друг да го прави!
Върнете се в началото Go down
Даниела

Даниела


Брой мнения : 261
Join date : 01.08.2011

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпращане на писма   Изпращане на писма EmptyСря Дек 07 2011, 19:58

От:Ева
До:Моята майка


Мила мамо,
Аз се справям чудесно тук и винаги ми е забавно,може следващата година да се върна при теб!
ОБИЧАМ ТЕ!ЦЕЛУВКИ!
cherry
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпращане на писма   Изпращане на писма EmptyВто Яну 10 2012, 19:55

За:Вълчо

Знам,че няма да го прочетеш,но искам да ти кажа само едно едничко нещо:ОБИЧАМ ТЕ!И да те питам нещо!Обичаше ли ме?Ако ми отговориш,ще ти благодаря!
Върнете се в началото Go down
Chris Fraser

Chris Fraser


Брой мнения : 781
Join date : 10.01.2012
Age : 26
Местожителство : Старлин(дома на върколаците)

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Изпращане на Писма   Изпращане на писма EmptyВто Яну 10 2012, 23:05

От:Крис Фрейзър
До:Брат ми(Зик Фрейзър)
----------------------------------
Брат ми тук наистина е готино!Ако можеш да ми пратиш Пухчо Very Happy Бъзикам се.Надявам се да мама и татко да те разубедят,че даскалото е СКУЧНО,защото тук е невероятно и те чакам!

П.П Много поздрави на мама и татко Wink
Върнете се в началото Go down
https://magiccc.bulgarianforum.net/u67
Раян Аркет

Раян Аркет


Брой мнения : 12
Join date : 11.01.2012
Age : 24
Местожителство : Старлин

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Соварник(поща)   Изпращане на писма EmptyСря Яну 11 2012, 00:52

Обява:Два билета за Лил Уейн
От:Раян Аркет

Всеки,който иска двата билета може да ми пише на ЛС и ще му ги дам!Да знаете момичета-това не е среща! Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com
Alex Fraser

Alex Fraser


Брой мнения : 83
Join date : 11.01.2012
Age : 25
Местожителство : Starliin

Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Изпращане на писма   Изпращане на писма EmptyСря Яну 11 2012, 23:03

Аз ще отговоря на обявата с:АЗ ИСКАМ!!! Very Happy Very Happy ..не наистина искам!
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:co0oll_boyy
Sponsored content





Изпращане на писма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпращане на писма   Изпращане на писма Empty

Върнете се в началото Go down
 
Изпращане на писма
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Получени писма

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Магически Същества Старлин! :: Соварник (поща)-
Идете на: