Академия за Магически Същества Старлин!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия за Магически Същества Старлин!

Това е академията за маг.същества!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кабинетът по Отвари

Go down 
+7
*~*SaNi*~*
cvety_salvatore
Vassy Salvator
Вен Гартен
Сами
Алекс Редбърд
Съни Уенчестър
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:18

Така двойка и закъснение.Сядай си на мястото ВЕДНАГА!/вика/
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:19

5 минути имате още!
Върнете се в началото Go down
Vassy Salvator

Vassy Salvator


Брой мнения : 341
Join date : 01.08.2011
Age : 26
Местожителство : Града на мъртвите

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:20

До кога домашното че неразбрах
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:20

Цвети излизаш ли или 2?После изпитвам 3 номер да се подготвя!
Върнете се в началото Go down
cvety_salvatore

cvety_salvatore


Брой мнения : 219
Join date : 01.08.2011
Age : 26

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:20

Любовен Елексир-положителна
Лечебен Елексир-положителна
Състаряваща Отвара-неутрална
Димна Отвара-ами според мене е неутрална например тя ни служи добре ако се опитаме да избягаме от някого опасен зъл магьосник например
Смъртоностна Отвара-отрицателна
Отварите биват 3 вида положителна,неутрална и отрицателна те са понякога чудотворни и лечебни ,но понякога смъртоносни и болезнени като могат да причинят много щети...Трябва да сме много внимателни от последствията на една отвара...мисля ,че това е накратко нашия урок
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:21

Сега го правете,който не го направи за домашно до утре.Искам го по ЛС!
Върнете се в началото Go down
cvety_salvatore

cvety_salvatore


Брой мнения : 219
Join date : 01.08.2011
Age : 26

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:21

my_world_ написа:
Така двойка и закъснение.Сядай си на мястото ВЕДНАГА!/вика/
леле така ми вика учителя по рисуване всеки час (говоря в истинския живот) и никога не ми пиши ;дд
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:22

Така за сега имаш 1 грешка!Искам да ми разкажеш урока.А да и за сега имаш 4 разкажеш ли го правилно 6!
Върнете се в началото Go down
Vassy Salvator

Vassy Salvator


Брой мнения : 341
Join date : 01.08.2011
Age : 26
Местожителство : Града на мъртвите

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:23

Любовен Елексир - Положителна
Лечебен Елексир - Положителна
Състаряваща Отвара - Отрицатилна
Димна Отвара - Неутрално
Смъртоностна Отвара - отрицателна

ето домашната ми Smile
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:23

Добре разкажи ми урока.

П.П-Цвети ти не се меси да не ти пиша 2.
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:26

Имате още 5 минути за изпитаните другите искам домашното СЕГА!
Върнете се в началото Go down
Vassy Salvator

Vassy Salvator


Брой мнения : 341
Join date : 01.08.2011
Age : 26
Местожителство : Града на мъртвите

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:27

Така отварата е един вид магия.Тя може да се използва за добро и за зло.Трябва да се прове много вниманитно защото една грешка може да и фатална.Има три вида отвари.Положителна - използва е за добро,Неутрална - за добро и за зло но най-вече за зло и Отрицателна - за зло

Ето урока Smile
Върнете се в началото Go down
*~*SaNi*~*

*~*SaNi*~*


Брой мнения : 53
Join date : 01.08.2011
Age : 26
Местожителство : ~*~Starlin~*~

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:27

1.Отварата е вид магия в течно състояние.Отварата може да лекува,мове да убие някой демон,може да превърне нещо.Трябва да знаем че тя може да навреди на някой.Когато правим отвара трябва да внимаваме много,зщото и една малка грешка може да донесе много лоши последици.
Върнете се в началото Go down
cvety_salvatore

cvety_salvatore


Брой мнения : 219
Join date : 01.08.2011
Age : 26

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:28

Отварата е известна още като течна магия.С отварата можем да постигнем много неща като да лекуваме, да караме да се влюбват в нас, да се състаряваме и дори да убиваме.отварите са както и полезни така и вредни тъй като трябва да спазваме рецептите точно защото и най-малката грешка води до ужасни последици!Трябва да внимаваме! отварата се прави от билки които може да намерим в магазини Smile
има три вида отвари това са:
положителни използват се за добро
неутрални и за добро и за зло
отрицателни-за зло


Последната промяна е направена от cvety_salvatore на Чет Авг 04 2011, 18:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Натали Фейс

Натали Фейс


Брой мнения : 240
Join date : 01.08.2011

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:28

1.Какво е отвара?--- Отварата е вид магия в течно състояние. Отварата се използва за много неща с нея да лекуваме да убием някой демон или да се превърнем в нещо. Те могат да ни навредят, затова трябва да ги изучим много добре! Само една грешка води до катастрофален финал!Отварата се прави от най различни съставки.
2.Класифициране на отварите. --- Отварите могат да са положителни смисъл могат да се използват за добро, могат да са неутрални – използват се за добро и зло, отварите могат и да са отрицателни - използват се за зло

Любовен Елексир - Неутрална
Лечебен Елексир --- Положителна
Състаряваща Отвара --- Отрицателни
Димна Отвара --- Неутрална
Смъртоностна Отвара --- Отрицателна
Върнете се в началото Go down
trai_trai10

trai_trai10


Брой мнения : 27
Join date : 03.08.2011
Age : 27
Местожителство : belene

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:28

отварата е вид течна магия.С отварата може да убием някой демон или да излекуваме някои или да превърнем себе си в нещо. когато правим отвара трябва мног да внимаваме защото и една грешка може да доведе докатастрофални поседици. Класифициране на отвари:Положителни-Използват се за добро
Неутрални-използват се и за добро и за зло Отрицателни-Използват се само за зло

Very Happy
Върнете се в началото Go down
cvety_salvatore

cvety_salvatore


Брой мнения : 219
Join date : 01.08.2011
Age : 26

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:29

аз не съм гледала и си написах това след като прочетох 2 пъти урока Smile преразказала съм не съм копирала мисля ,че е важно Smile
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:30

Vassy Salvator написа:
Така отварата е един вид магия.Тя може да се използва за добро и за зло.Трябва да се прове много вниманитно защото една грешка може да и фатална.Има три вида отвари.Положителна - използва е за добро,Неутрална - за добро и за зло но най-вече за зло и Отрицателна - за зло

Ето урока Smile


Добре 6
Върнете се в началото Go down
Натали Фейс

Натали Фейс


Брой мнения : 240
Join date : 01.08.2011

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:30

cvety_salvatore написа:
аз не съм гледала и си написах това след като прочетох 2 пъти урока Smile преразказала съм не съм копирала мисля ,че е важно Smile

И аз точно така направих! Много се притеснявам
Върнете се в началото Go down
cvety_salvatore

cvety_salvatore


Брой мнения : 219
Join date : 01.08.2011
Age : 26

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:31

колко имам г-жице Сам
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:31

cvety_salvatore написа:
Отварата е известна още като течна магия.С отварата можем да постигнем много неща като да лекуваме, да караме да се влюбват в нас, да се състаряваме и дори да убиваме.отварите са както и полезни така и вредни тъй като трябва да спазваме рецептите точно защото и най-малката грешка води до ужасни последици!Трябва да внимаваме! отварата се прави от билки които може да намерим в магазини Smile
има три вида отвари това са:
положителни използват се за добро
неутрални и за добро и за зло
отрицателни-за зло

Чакам другите класифицираните отвари

Засега 5
Върнете се в началото Go down
Натали Фейс

Натали Фейс


Брой мнения : 240
Join date : 01.08.2011

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:31

cvety_salvatore написа:
колко имам г-жице Сам

Колко имам и аз
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:32

cvety_salvatore написа:
Отварата е известна още като течна магия.С отварата можем да постигнем много неща като да лекуваме, да караме да се влюбват в нас, да се състаряваме и дори да убиваме.отварите са както и полезни така и вредни тъй като трябва да спазваме рецептите точно защото и най-малката грешка води до ужасни последици!Трябва да внимаваме! отварата се прави от билки които може да намерим в магазини Smile
има три вида отвари това са:
положителни използват се за добро
неутрални и за добро и за зло
отрицателни-за зло

6 -
Върнете се в началото Go down
trai_trai10

trai_trai10


Брой мнения : 27
Join date : 03.08.2011
Age : 27
Местожителство : belene

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:32

Любовен Елексир-неотрален
Лечебен Елексир-положителна
Състаряваща Отвара-отрицателна
Димна Отвара-неотрална
Смъртоностна Отвара-отрицателна Very Happy
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 EmptyЧет Авг 04 2011, 18:33

nati_nati написа:
1.Какво е отвара?--- Отварата е вид магия в течно състояние. Отварата се използва за много неща с нея да лекуваме да убием някой демон или да се превърнем в нещо. Те могат да ни навредят, затова трябва да ги изучим много добре! Само една грешка води до катастрофален финал!Отварата се прави от най различни съставки.
2.Класифициране на отварите. --- Отварите могат да са положителни смисъл могат да се използват за добро, могат да са неутрални – използват се за добро и зло, отварите могат и да са отрицателни - използват се за зло

Любовен Елексир - Неутрална
Лечебен Елексир --- Положителна
Състаряваща Отвара --- Отрицателни
Димна Отвара --- Неутрална
Смъртоностна Отвара --- Отрицателна

6+
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Отвари   Кабинетът по Отвари - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът по Отвари
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Кабинетът по ГЗСМ
» Кабинетът по Демонизъм
» Кабинетът по Трансфигурация
» Кабинетът по Вампиризъм
» Кабинетът по Пророкуване

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Магически Същества Старлин! :: Предмети! :: Отвари!-
Идете на: