Академия за Магически Същества Старлин!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия за Магически Същества Старлин!

Това е академията за маг.същества!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кабинетът по ЗСЧИ

Go down 
+6
*~*SaNi*~*
Даниела
cvety_salvatore
Сами
Ичо
Вен Гартен
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
cvety_salvatore

cvety_salvatore


Брой мнения : 219
Join date : 01.08.2011
Age : 26

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:40

Цвети
Относно черните изкуства
Макар и много труден предмет аз обичам да научавам за злите неща които дебнат зад нас може би и до нас (поглежда сам).Черните изкуства са много интересен предмет за някои ученици (като за мен) ,но и полезен тъй като той ни учи какво ни чака по широкия свят отвъд стените на Академия за Магически Същества Старлин!
Като също ЗСЧИ ни учи на контрапроклятията на много магии (забранени) като цяло ЗСЧИ е един от любимите ми предмети Smile
Върнете се в началото Go down
*~*SaNi*~*

*~*SaNi*~*


Брой мнения : 53
Join date : 01.08.2011
Age : 26
Местожителство : ~*~Starlin~*~

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:42

Аз мисля за черните магии,че са опасни и носят зло на хората.Ако някой използва черна магия е опасно.Защото по някой път съм чела,че магията се връща на човека,който я е направил.Също така аз не бих направила черна магия на никой и на никой не го пожелавам
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:42

Цвети ли си не знам обаче престани./настъпва я/И да МРАЗЯ ЕВА!Днес нарочно я търсех!/удря я/
Върнете се в началото Go down
Натали Фейс

Натали Фейс


Брой мнения : 240
Join date : 01.08.2011

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:42

Според мен трябва да има закон срещу черните магий! Също така трябва и да има и заклинания отблъскващи злите магий! Демек заклинание за защита, за разваляне на магия и др. Трябва да има и заклинание срещу самите създатели/зли магьосници и др./Трябва много да се внимава с тях!

Това е от мен


Последната промяна е направена от nati_nati на Сря Авг 03 2011, 17:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:42

cvety_salvatore написа:
Цвети
Относно черните изкуства
Макар и много труден предмет аз обичам да научавам за злите неща които дебнат зад нас може би и до нас (поглежда сам).Черните изкуства са много интересен предмет за някои ученици (като за мен) ,но и полезен тъй като той ни учи какво ни чака по широкия свят отвъд стените на Академия за Магически Същества Старлин!
Като също ЗСЧИ ни учи на контрапроклятията на много магии (забранени) като цяло ЗСЧИ е един от любимите ми предмети Smile
добре
Върнете се в началото Go down
Даниела

Даниела


Брой мнения : 261
Join date : 01.08.2011

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:43

Престанете искам да слушам учителя!
Върнете се в началото Go down
trai_trai10

trai_trai10


Брой мнения : 27
Join date : 03.08.2011
Age : 27
Местожителство : belene

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:43

черните изкуства причиняват смърт болка и мъчение. Те идват когато някои магиосник е поел по пътя на злото. Черните изкуства причиняват зло на обикновенните хора. Те вредят също на магиосници
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:43

my_world_ написа:
Цвети ли си не знам обаче престани./настъпва я/И да МРАЗЯ ЕВА!Днес нарочно я търсех!/удря я/
Наказание
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:45

trai_trai10 написа:
черните изкуства причиняват смърт болка и мъчение. Те идват когато някои магиосник е поел по пътя на злото. Черните изкуства причиняват зло на обикновенните хора. Те вредят също на магиосници
как се казваш
Върнете се в началото Go down
cvety_salvatore

cvety_salvatore


Брой мнения : 219
Join date : 01.08.2011
Age : 26

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: ф   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:45

саманта...къв ти е проблема с настъпваниците и удрянията удря и един по носа и от него се стича струйка червена кръв...
Цвети се усмихва иа казва тази змия имала кръв бе Wink и преди саманта да каже нещо цвети янастъпва и се премества на друг чин ха...тва ти е и от ев
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:45

Sandra_2000 написа:
Аз мисля за черните магии,че са опасни и носят зло на хората.Ако някой използва черна магия е опасно.Защото по някой път съм чела,че магията се връща на човека,който я е направил.Също така аз не бих направила черна магия на никой и на никой не го пожелавам
как се казваш
Върнете се в началото Go down
cvety_salvatore

cvety_salvatore


Брой мнения : 219
Join date : 01.08.2011
Age : 26

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: к   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:46

И да чио знам наказание...йей ама аз просто си и го върнах Wink
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:46

cvety_salvatore написа:
саманта...къв ти е проблема с настъпваниците и удрянията удря и един по носа и от него се стича струйка червена кръв...
Цвети се усмихва иа казва тази змия имала кръв бе Wink и преди саманта да каже нещо цвети янастъпва и се премества на друг чин ха...тва ти е и от ев
стига цвети отнемам ти от точките които ще ти дам 3 това ти е наказанието
Върнете се в началото Go down
cvety_salvatore

cvety_salvatore


Брой мнения : 219
Join date : 01.08.2011
Age : 26

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: г   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:47

пф..тва ми е накзанието земи измисли нещо по-свясно Wink например да готвя вечерята цяла седмица или да чистя парка или задържане след часовете
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:49

cvety_salvatore написа:
пф..тва ми е накзанието земи измисли нещо по-свясно Wink например да готвя вечерята цяла седмица или да чистя парка или задържане след часовете
не това съм решил ти не се провини толкова Smile Smile Smile саманта е виновна
Върнете се в началото Go down
Алекс Редбърд

Алекс Редбърд


Брой мнения : 913
Join date : 01.08.2011
Age : 27
Местожителство : Тулса,Оклахома

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:50

icho_10 написа:
cvety_salvatore написа:
пф..тва ми е накзанието земи измисли нещо по-свясно Wink например да готвя вечерята цяла седмица или да чистя парка или задържане след часовете
не това съм решил ти не се провини толкова Smile Smile Smile саманта е виновна

Хайде господине ако обичате да си продължим часа!!!
Върнете се в началото Go down
cvety_salvatore

cvety_salvatore


Брой мнения : 219
Join date : 01.08.2011
Age : 26

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: аа   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:50

ам щом саманта е виновна що мене наказваш уе ;дд
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:51

Алекс Редбърд написа:
icho_10 написа:
cvety_salvatore написа:
пф..тва ми е накзанието земи измисли нещо по-свясно Wink например да готвя вечерята цяла седмица или да чистя парка или задържане след часовете
не това съм решил ти не се провини толкова Smile Smile Smile саманта е виновна

Хайде господине ако обичате да си продължим часа!!!
часа свърши свободни сте оценките ще са в дневника
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:51

часа свърши свободни сте оценките ще са в дневника
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Авг 03 2011, 17:51

cvety_salvatore написа:
ам щом саманта е виновна що мене наказваш уе ;дд
и ти имаш малка вина но нея ще я накажа строго
Върнете се в началото Go down
Даниела

Даниела


Брой мнения : 261
Join date : 01.08.2011

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСря Дек 07 2011, 17:13

- До сега този предмет се наричаше Защита срещу черните изкуства, но от тук нататък няма да бъде така. Ние ще изучаваме тъмните сили и чак след това как да се защитавате от тях ...
Едно момиче понече да вдигне ръка, но се отказа.
- Няма как да се предпазите от черните изкуства , без да знаете поне същността им. Затова ... - след тези думи Кийра махна с пръчката си към дъската и там със сребърни букви се изписа " Черни изкуства" Първия ни урок ще бъде за едно заклинание, което не е много известно в магьоснически свят - Сектумсемпра. То причинява големи рани , все едно жертвата е била намушкана многократно с нож. Магьосника , на който е приложена тази магия , изгубва силата си заради загубата на много кръв. Това заклинание може да бъде дори смъртоносно ако не се помогне бързо да човека, който е ранен. Магията не е регистрирана в Министерството , но за използването й не се наказва никой. Точно за това тя е и една от често срещаните магии, които използват подданиците на Лорда. Заклинанието обаче не е толкова лесно. Има специфични неща, които малко магьосници успяват да изпълнят. Движението на китката има огромно значение при този вид магия. Ако просто махнете с ръка и кажете Сектумсемпра няма да се получи нищо. Китката трябва да направи кръг и заклинанието да се изрече, когато вътрешната част на ръката "гледа" нагоре. Начина по който ще кажете магията също има значение. Трябва да изпитвате силни чувства - гняв или омраза ...
В същия миг часовника на стената сложи край на часа.
- Следващия път ще изучим начините за предпазване от заклинанието Сектумсемпра. За домашно искам да напишете вашите предложени за контрапроклятия и магии, които бихте използвали да се защитите още преди да бъдете наранен. Всичко трябва да бъде обяснено до събота! - след тези думи Кийра направи знак на учениците, че са свободни ...


" Заклининието Сектумсемтра и неговите контрапроклятия"
"Черния щит"



- Както казах в края на миналия урок днес ще се запознаем с контрапроклятията на Сектусемтра. Госпожица Ева бе изредила доста полезни заклинания в своето домашно. Защитната магия Ждахт е най-простия начин, по който може да се защитите, но трябва да сте бързи с изричането на заклинанието. Интерзия също спада в групата на защитните заклинания, чрез които може да се предпазите. Друг начин е да използвате така наречените летателни магии. Такива са Уингардиум Левиоза и Левикорпус, като при второто обаче ставате доста уязвим. Они е доста краткотрайно заклинания, но понякога може да спаси живота ви. Госпожица Блек се бе сетила за доста интересно нещо и в нейното домашно не се срещаха обичайните заклинания. Тя бе стигнала до извода, че ако в човека няма кръв, няма как да бъде наранен. По тази причина тя е създала ново заклинание Блудесиус, за което мога да я поздравя , защото не всеки е способен на това. Най-похвалното обаче в нейното домашно не е това. Тя се е сетила за най-голямата защита, която може да се направи срещу Сектусемтра - зоомаг. Заклинанието на кръвта, както наричат Сектусемтра , действа само на хора. Ако магията ви удари докато сте с животински облик , тя няма да ви подейства, а ако вече сте наранен и извършите трансформацията , раните ви се заличават без каквито и да е други средства.- завърши Кийра и се настани зад бюрото си. Тя изчака и последините ученици да допишат записките си и продължи с другата част от урока.

- Днешния урок продължава с така наречения Черен щит."Черния щит" е създаден от един подчинен на Лорда - Регулус Блек. Тази магия не е регистрирана в министерството , но за разлика от Сектусемтра тя е забранена. За да се създате този щит има специално заклинание - "Силера" Черния щит е най-силната защита , която е позната. Той прави невидим кръг около нападателя, като така не позволява на другия магьосник да го нарани по какъвто и начин да е - дори с Авада Кедавра. Освен това ако някой прекрачи този кръг , силите му се предават на нападателя и става абсолютно уязвим - без магически способности.

Ева се изправи. Всеки момент часът щеше да свърши.
- Ще продължим следващия път. Днес няма да имате домашно , но през следващия ни час ще изпитвам , така че се подгответе
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyЧет Дек 15 2011, 16:15

Ева тук аз съм учителя и и трябвало да ме попиташ преди да предаваш урок на мое място и да сменяш името името си остава ЗСЧИ Защита Срещу Черните Изкуства
Върнете се в началото Go down
Даниела

Даниела


Брой мнения : 261
Join date : 01.08.2011

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСъб Дек 17 2011, 14:04

Абе човек аз пускам уроци и поне се сещам!Защо не влизаше и не пускаше уроци дори и да няма никой?
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 EmptyСъб Дек 17 2011, 15:55

Тъпо е така плюс това не може да сменяш името на предмета по който АЗ ПРЕПОДАВАМ !!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ЗСЧИ   Кабинетът по ЗСЧИ - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът по ЗСЧИ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Кабинетът по Пророкуване
» Кабинетът по Вълшбество
» Кабинетът по ГЗСМ
» Кабинетът по Демонизъм
» Кабинетът по Трансфигурация

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Магически Същества Старлин! :: Предмети! :: Защита срещу черните изкуства!-
Идете на: