Академия за Магически Същества Старлин!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия за Магически Същества Старлин!

Това е академията за маг.същества!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Главна зала! (чат)

Go down 
+16
cvety_salvatore
Krasy
Даниела
Vassy Salvator
cett
Ичо
Съни Уенчестър
Вен Гартен
gerusha
Allexandra Harrison
Сами
Heechul's propery .
Зара
Вълчо
Алекс Редбърд
Натали Фейс
20 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АвторСъобщение
Heechul's propery .

Heechul's propery .


Брой мнения : 698
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : Kim Heechul's beduu :3

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:33

Allexandra Harrison написа:
Нее не си сама..Нат *поглежда към Нати* Боби е права това,че сме брадовчетки не значи,че винаги ще сме заедно просто в нас има еднаква кръв нищо повече,а и това не изключва вероятноста да се скараме *сядам и гушкам Нати* ти си ми сестричката,а тя е брадовяетка ми.Боби *към Боби* в кой дом си
аз съм върколак..защо мислиш съм вълк единак??//каза гордо ОЛсън//
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001669634944
Алекс Редбърд

Алекс Редбърд


Брой мнения : 913
Join date : 01.08.2011
Age : 27
Местожителство : Тулса,Оклахома

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:33

Г-ца Олсън написа:
nati_nati написа:
/Натали седна на земята и гледаше как Алекс и Боби се радват/Тя ще ме остави! /след тези думи тя отрони една сълза, мислеше си за семейството й и как Алекс ще се отдели от Натали/ Sad
ООО..Я ДА СЕ УСПОКОИШ!!това,че сме братовчедки..не значи,че винаги ще сме заедно..аз съм вълк единак..вече!!Сама..съм..си...!!//Каза олсън грубо,но също така и тъжно,като понижаваше гласа си//

СТИГА БОБИ!Аз съм до теб!Но ако не искаш...
Върнете се в началото Go down
Натали Фейс

Натали Фейс


Брой мнения : 240
Join date : 01.08.2011

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:33

ООО..Я ДА СЕ УСПОКОИШ!!това,че сме братовчедки..не значи,че винаги ще сме заедно..аз съм вълк единак..вече!!Сама..съм..си...!!//Каза олсън грубо,но също така и тъжно,като понижаваше гласа си//[/quote]

/чу думите на Боби но нищо не каза все едно не я е чула, Натали стана и излезе от Главната стая/
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:34

Ехо търся Ева!Помогнете ми да я намеря!
Върнете се в началото Go down
Алекс Редбърд

Алекс Редбърд


Брой мнения : 913
Join date : 01.08.2011
Age : 27
Местожителство : Тулса,Оклахома

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:35

my_world_ написа:
Ехо търся Ева!Помогнете ми да я намеря!

Ева все още я няма Сам!
Върнете се в началото Go down
Сами

Сами


Брой мнения : 979
Join date : 02.08.2011
Age : 31

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:35

КЪДЕ Е!
Върнете се в началото Go down
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:36

*Алекс не забелязва,че Нати е изленала и гледа Боби* е има ли значение какъв вълк или върколак си?! Всички сме тук за да се учим и няма значение дали сме единствени по рода си или не...все сме си приятели нали?
Върнете се в началото Go down
Натали Фейс

Натали Фейс


Брой мнения : 240
Join date : 01.08.2011

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:36

/Натали отиде в Паркът тичайки/
Върнете се в началото Go down
Heechul's propery .

Heechul's propery .


Брой мнения : 698
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : Kim Heechul's beduu :3

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:36

Алекс Редбърд написа:
Г-ца Олсън написа:
nati_nati написа:
/Натали седна на земята и гледаше как Алекс и Боби се радват/Тя ще ме остави! /след тези думи тя отрони една сълза, мислеше си за семейството й и как Алекс ще се отдели от Натали/ Sad
ООО..Я ДА СЕ УСПОКОИШ!!това,че сме братовчедки..не значи,че винаги ще сме заедно..аз съм вълк единак..вече!!Сама..съм..си...!!//Каза олсън грубо,но също така и тъжно,като понижаваше гласа си//

СТИГА БОБИ!Аз съм до теб!Но ако не искаш...
Не искам да те наранявам,нищо повече..защо мислиш тя оставям винаги?!А?Аз искам..искам..да не те загубя това е единствения начин..//заплака и излезе като върколак от главната//
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001669634944
Heechul's propery .

Heechul's propery .


Брой мнения : 698
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : Kim Heechul's beduu :3

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:37

Allexandra Harrison написа:
*Алекс не забелязва,че Нати е изленала и гледа Боби* е има ли значение какъв вълк или върколак си?! Всички сме тук за да се учим и няма значение дали сме единствени по рода си или не...все сме си приятели нали?
Омг..к'во толкова съм и направила..//Олсън извъртя очи и си мислеше : РЕВЛА!!//
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001669634944
Алекс Редбърд

Алекс Редбърд


Брой мнения : 913
Join date : 01.08.2011
Age : 27
Местожителство : Тулса,Оклахома

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:38

Г-ца Олсън написа:
Алекс Редбърд написа:
Г-ца Олсън написа:
nati_nati написа:
/Натали седна на земята и гледаше как Алекс и Боби се радват/Тя ще ме остави! /след тези думи тя отрони една сълза, мислеше си за семейството й и как Алекс ще се отдели от Натали/ Sad
ООО..Я ДА СЕ УСПОКОИШ!!това,че сме братовчедки..не значи,че винаги ще сме заедно..аз съм вълк единак..вече!!Сама..съм..си...!!//Каза олсън грубо,но също така и тъжно,като понижаваше гласа си//

СТИГА БОБИ!Аз съм до теб!Но ако не искаш...
Не искам да те наранявам,нищо повече..защо мислиш тя оставям винаги?!А?Аз искам..искам..да не те загубя това е единствения начин..//заплака и излезе като върколак от главната//

БОБИ!//Алекс излезе в парка//
Върнете се в началото Go down
Вен Гартен

Вен Гартен


Брой мнения : 116
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : ~*~Stralin~*~

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:39

Здравейте какво си правите
Върнете се в началото Go down
https://magiccc.bulgarianforum.net
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:40

Здрасти Вен ми повечето хукнаха на някъде
Върнете се в началото Go down
Вен Гартен

Вен Гартен


Брой мнения : 116
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : ~*~Stralin~*~

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:41

ок ти как си добре ли се чувстваш тук Wink
Върнете се в началото Go down
https://magiccc.bulgarianforum.net
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:45

да наистина благодаря ти,че попита тука е много по-добре макар,че много хора липсват например Неди някъде се затри и още много не знаят за тук ли защо не са тука.не знам..ти как си иначе
Върнете се в началото Go down
Натали Фейс

Натали Фейс


Брой мнения : 240
Join date : 01.08.2011

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:45

Г-ца Олсън написа:
Allexandra Harrison написа:
*Алекс не забелязва,че Нати е изленала и гледа Боби* е има ли значение какъв вълк или върколак си?! Всички сме тук за да се учим и няма значение дали сме единствени по рода си или не...все сме си приятели нали?
Омг..к'во толкова съм и направила..//Олсън извъртя очи и си мислеше : РЕВЛА!!//
Моля...Не съм ти никва ревла!
Върнете се в началото Go down
Натали Фейс

Натали Фейс


Брой мнения : 240
Join date : 01.08.2011

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:52

Абе к"фо ще стоя тук??!!!???? Днес си намерих приятели днес си ги изгубих?!!?? Няма смисъл да стоя тука и да ми викат ревла!?! Някой хора не знаят че съществуват чувствителни хора?!? Отивам при Вен! Сбогом на всички Sad
Върнете се в началото Go down
Heechul's propery .

Heechul's propery .


Брой мнения : 698
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : Kim Heechul's beduu :3

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:55

омФг...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001669634944
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 15:56

Нат защо си мислиш,че си ме загубила.Аз не съм от най-чувствителните хора съжалявам,но ще ти подам рамото си да си поплачеш,защото знам,че мн те боли
Върнете се в началото Go down
Натали Фейс

Натали Фейс


Брой мнения : 240
Join date : 01.08.2011

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 16:08

Allexandra Harrison написа:
Нат защо си мислиш,че си ме загубила.Аз не съм от най-чувствителните хора съжалявам,но ще ти подам рамото си да си поплачеш,защото знам,че мн те боли

Добре Алекс ще ти простя но недей заради мен изоставя братовчедка си все пак намери някой от твоята фамилия! Знам колко щастлива си! Боби извинявай че настройвах Алекс по някакъв начин срещу теб! Искате ли и трите да сме си приятелки? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Алекс Редбърд

Алекс Редбърд


Брой мнения : 913
Join date : 01.08.2011
Age : 27
Местожителство : Тулса,Оклахома

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 16:10

//влезе с гръм и трясък в залата// Изпуснах ли нещо?
Върнете се в началото Go down
Натали Фейс

Натали Фейс


Брой мнения : 240
Join date : 01.08.2011

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 16:12

Алекс Редбърд написа:
//влезе с гръм и трясък в залата// Изпуснах ли нещо?
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Ми сдобрихме се с Алекс , а за бобиии..... нз Very Happy
Върнете се в началото Go down
Натали Фейс

Натали Фейс


Брой мнения : 240
Join date : 01.08.2011

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 16:13

Добрее ам... аз отивам до магазина за сладолед и след 3 минутки се връщам! bounce cheers
Върнете се в началото Go down
Алекс Редбърд

Алекс Редбърд


Брой мнения : 913
Join date : 01.08.2011
Age : 27
Местожителство : Тулса,Оклахома

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 16:13

Супер!А нещо друго?
Върнете се в началото Go down
Heechul's propery .

Heechul's propery .


Брой мнения : 698
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : Kim Heechul's beduu :3

Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 EmptyСря Авг 03 2011, 16:14

nati_nati написа:
Allexandra Harrison написа:
Нат защо си мислиш,че си ме загубила.Аз не съм от най-чувствителните хора съжалявам,но ще ти подам рамото си да си поплачеш,защото знам,че мн те боли

Добре Алекс ще ти простя но недей заради мен изоставя братовчедка си все пак намери някой от твоята фамилия! Знам колко щастлива си! Боби извинявай че настройвах Алекс по някакъв начин срещу теб! Искате ли и трите да сме си приятелки? Rolling Eyes
Мисля,че вече сме!!//прегърна я..и "момичето'' (нз как се казваш) усети топлината на тялото на Боби//Но все пак..аз никога няма да съм много време тук само в часовте..и понякога..аз имам работа..което е..//отново нещо я прониза в корема..свлече се на земята и се държеше за корема//
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001669634944
Sponsored content





Главна зала! (чат) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Главна зала! (чат)
Върнете се в началото 
Страница 6 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Главна зала! (чат)
» Общия дом на Върколаците!
» Павилион за целувки!(на Крис)
» Магазин:KRISKO BEATZ(магазин за дрехи на Крис Фрейзър)
» Главна зала! (чат)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Магически Същества Старлин! :: Главна зала! (Чат)-
Идете на: