Академия за Магически Същества Старлин!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия за Магически Същества Старлин!

Това е академията за маг.същества!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Главна зала! (чат)

Go down 
+20
Bubata
Дестро
Монии
Раян Аркет
Chris Fraser
асето123
Кристан Фейс
Ваня Олкембърд
Diwna_McDonell
Gerii
Тити Олкембърд
Съни Уенчестър
Heechul's propery .
Сами
LaDy_G
Даниела
Вълчо
Ичо
Allexandra Harrison
Натали Фейс
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторСъобщение
Вълчо

Вълчо


Брой мнения : 721
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : Starlin

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:14

Между другото някой от вас двамата да знае нещо за Сам ?!? ...
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:15

може Алекс да е напуснала академията
Върнете се в началото Go down
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:15

какво проблеми кажи какво е станало с Алекс проблема и другите за да ги решим заедно и да не се гневиш толкоз Neutral , а и Алекс не влиза ли в скайп не си ли пишете там..не ходи ли на почивки сега
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:16

Вълчо написа:
Между другото някой от вас двамата да знае нещо за Сам ?!? ...
да харесва те
Върнете се в началото Go down
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:16

Вълчо написа:
Между другото някой от вас двамата да знае нещо за Сам ?!? ...

искаше да се самоубива на езерото ма много не ми ссе вярваше Алекс има писмо за нея в соварника
Върнете се в началото Go down
Вълчо

Вълчо


Брой мнения : 721
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : Starlin

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:18

От както за последно и писах дали има работа и ако не да дойде в форума тя ми се развика и си изключи скайпа, след това повече не я видях ...
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:19

НЗ
Върнете се в началото Go down
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:19

Вълчо написа:
От както за последно и писах дали има работа и ако не да дойде в форума тя ми се развика и си изключи скайпа, след това повече не я видях ...


/влиза в езерото и изведнъж нещо я издърпа навътре,но тя не се пазеше даже му помагаше да я хване и така тя беше толкова надълбоко,че никой не може да я измъкне последната и дума беше/ОБИЧАМ ВЪЛЧО!

това написа за теб на езерото за кво ти се е развикала кажи за какво дискутираххте точно
Върнете се в началото Go down
Вълчо

Вълчо


Брой мнения : 721
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : Starlin

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:21

Нищо ... Просто я попитах дали иска да дойде в форума ...
Върнете се в началото Go down
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:22

и тя ти се е развикала? За к'во ти вика?
Върнете се в началото Go down
Вълчо

Вълчо


Брой мнения : 721
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : Starlin

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:22

Незнам ...
Върнете се в началото Go down
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:26

такам явно е,че криеш Wink хем казваш,че ти се е развикала хем не знаеш какво е казала Ок крий така няма как да ти помогнем Wink , а ти си прецени кой обичаш и кой-не.На кой имаш довери и кой-не.Ако се гневиш за тази глупост на Алекс не знам какво ще става по-нататък имай и малко довери като си писах с нея по скайп изглеждаше луда по теб,но да не я разочороваш,че ще си изпатиш от мен.Алекс е добро момиче и не искам да я караш да страда разбра ли *повдига си едната вежда*
Върнете се в началото Go down
Вълчо

Вълчо


Брой мнения : 721
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : Starlin

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:28

Нищо не крия ...
Върнете се в началото Go down
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:34

все тая,но аз те предупредих няма да ти се размине без наказано ако видя Алекс разплакана заради теб лошо и горко ти.Внимавай и със Сам те са сестри не искам да се карат заради мъж!По-скоро заради теб.Алекс наистина държи на теб,но вникакъв случай и през ум да не ти е минавало да я нараняваш да се караш или каквото и да било не го заслужава.Иначе знаеш какво ще ти се случи...Кажи разбрах Алекс за да знам,че си разбрал *усмихва му се и говори спокойно*
Върнете се в началото Go down
Вълчо

Вълчо


Брой мнения : 721
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : Starlin

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:38

С нея се бяхме разбряли да няма тайни между нас ... Алекс аз за какво да се карам с нея ?
Върнете се в началото Go down
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:43

колкото и да си казвате всичко все ще се намери нещо Wink е виж Сам.Ако Алекс разбере знаеш ли какво ще и е.Като я знам най-много да скъса с теб и да е със сестра си,но ако я обичаш както казваш докажи и,че я обичаш.Започни от там да не и се цупиш за това,че не ти казва къде отива от къде си сигурен,че не е на почивка?Може би е нямала време да ти го каже.Познавам Алекс ще се върне и ако те завари такъв нацупен лично ще те прибия.Стъпка първа:Пиши и във скайп или фейс дори да е извън линия и я питай къде е все някога ще ти отговори ако не е скоро то значи я няма сега Smile , но знам едно тя никога не би те оставила Wink така,че вземи се в ръце и се стегни малко!!!
Върнете се в началото Go down
Вълчо

Вълчо


Брой мнения : 721
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : Starlin

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:47

Знам, че трябва да чакам, но какво да кажа на Сам ?
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:50

Трябва да си хипер зле та да не се сетиш че харесваш Алекс и не може да си с нея
Върнете се в началото Go down
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:52

толкоз ли е трудно да и кажеш.. ,,Сам обичам сестра ти повече от всичко дори и от живота си..каквото и да стане ще съм с нея до край тя е моята половинка..остатъка от туптящото ми сърце,, (не съм много по тези неща да се обяснявам в любов или да правя така това е само пример) Кажи и че Алеск значи повече от нея тя ще намери друг ако иска да не се спира на теб ти си със сестра и обичаш нея желаеш нея.Алекс е всичко за теб.Не е трудно да кажеш на Сам нали???
Върнете се в началото Go down
Вълчо

Вълчо


Брой мнения : 721
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : Starlin

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:57

Алекс аз трябва да ти кажа, че ... знам защо Сам иска да се убие ... И за това Ичо трябва да стане гадже на Сам иначе проблема няма решение ...
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:58

каквооо аз и сам никогааааа
Върнете се в началото Go down
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 15:59

защо иска? А и Ичо ако иска ще става гадже със Сам не можеш да ги сватосаш просто така
Върнете се в началото Go down
Ичо




Брой мнения : 1964
Join date : 01.08.2011
Age : 109
Местожителство : НИКЪДЕ

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 16:00

Allexandra Harrison написа:
защо иска? А и Ичо ако иска ще става гадже със Сам не можеш да ги сватосаш просто така
Не Алекс не искам повярвай
Върнете се в началото Go down
Allexandra Harrison

Allexandra Harrison


Брой мнения : 574
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : *Starlin*

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 16:01

спокойно Ичо вярвам ти Вълчо сигурно се пошегува,а и не гледай чак така на Сам не е чудовище или урод спокойно
Върнете се в началото Go down
Вълчо

Вълчо


Брой мнения : 721
Join date : 01.08.2011
Age : 29
Местожителство : Starlin

Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 EmptyПон Авг 29 2011, 16:01

Ичо Сам иска да се самоубие, защото ме обича .... Ако скъсам с Алекс заради Сам тя няма да се самоубие, но Алекс ще посегне на живота си ... Затова с който и да съм другия ще пострада ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Главна зала! (чат) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала! (чат)   Главна зала! (чат) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Главна зала! (чат)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 40Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Павилион за целувки!(на Крис)
» Магазин:KRISKO BEATZ(магазин за дрехи на Крис Фрейзър)
» Главна зала! (чат)
» От Понеделник до Петък!
» Главна зала! (чат)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Магически Същества Старлин! :: Главна зала! (Чат)-
Идете на: